Leden

V lednu jsme se sešli po vánočních prázdninách plni očekávání, co nás bude čekat nového. Těšili jsme se na příchod Tří králů. Na jejich počest jsme si vyrobili korunky. S příchodem Tří králů jsme se rozloučili s vánočním obdobím a odstrojili vánoční stromeček. Děti se seznámily se správnými zásadami třídění odpadu. Na procházce v okolí školy jsme pozorovali změny v zimní přírodě a názorně si předvedli zásady správného přecházení přes přechod. Na procházce jsme pozorovali vrány a následně jsme si je vyrobili a vyzdobili naši družinku.